11 Temmuz 2014 Cuma

LIMONIAN High-end Touch Foundation / BB Kremli Fondoten Yorumum

Selamlar canım blog arkadaşlarım :)
Bugün 2013 yılında Güney Kore de  kurulan Limonian markasının bir ürününden bahsedeceğim.Bu marka Güney Kore de çok satılan fakat Türkiye de bulunmayan ürünleri türklere tanıtıyor.
Benim size tanıtacağım ürün ise BB Kremli fondoten.
Öncelikle tamamen objektif bir bakış açısıyla incelediğimi söylemem gerekiyor.Bu konuda içiniz rahat olsun.Ürünün ambalajı oldukça ilginç.Ucundaki roll-on beklendiğinden çok daha iyi performans gösteriyor.Özellikle fondöten süngeri yıkamaya üşenen birisi için çok pratik :) Bu yönünü gerçekten çok sevdim.Dışarda bile çok kolay bir şekilde uygulayabiliyorsunuz.
Ürünün yapısı oldukça hafif sıcak havalarda iç rahatlığıyla kullanılabilir.Renk olarak Light -Beige 21 numarasını uyguladım.Renk olarak cildimle uyum sağladı.Kırışıklık karşıtı ve beyazlatma özelliği var ürürnün.Cildimi daha aydınlık gösterdiği doğru fakat kırışıklık konusunda yorum yapamayacağım :)
Kapatıcılığına gelecek olursak yüzümdeki izleri ve kızarıklıkları oldukça güzel bir şekilde kapatıyor ve cildimde kesinlikle tıkanıklık hissi bırakmıyor.En sevdiğim yönü bu oldu.
Aşağıdaki fotoğraflarda uygulamadan önceki ve sonraki halimi gösterdim.Cildimde sadece High-end Touch Foundation var.
Ürünün bana uymayan tek tarafı, günün ilerleyen saatlerinde cildimi kurutması oldu.Kuru cilt yapısına sahip olanlar nemlendirici ile kullanmalı. 
Ürünün İçerisinde 6 çeşit bitkisel kök hücre ,Ronaflair ,Propolis ve Bifida bulunuyor. LIMONIAN markasının diğer ürünlerine bakmak için tıklayın ..


6 yorum :

 1. güzele benziyor yazınız için teşekkürler

  YanıtlayınSil
 2. Değişik ucu insanda merak uyandırıyor :) Bir BB krem için sonuç teninde çok iyi görünüyor ama senin zaten cildin çok iyi :)

  YanıtlayınSil
 3. sonucu ben de beğendim gerçekten

  YanıtlayınSil
 4. Resmen yok gibi. böyle görünce ben de çok merak ettim açıkçası ^-^

  YanıtlayınSil
 5. Aynen yokmuş Gİbi.Çok Güzel Görünüyor :D BB krem için sonuç teninde çok iyi görünüyor ama senin zaten cildin çok iyi :) :)

  YanıtlayınSil
 6. canım ne güzel bir ürünmüş çok merak ettim şimdi

  YanıtlayınSil

Yorumlarınız benim için çok önemli...Sevgiler:)